Exkluzivní bydlení v Brně

Prostorný byt 3.2
Poptat byt
Brno – královo pole

Nabídka prodeje bytu 4+kk 97 m²

V jedné z nejžádanějších a nejvybavenějších brněnských lokalit díky citlivému propojení komerce a bydlení se nachází nová výstavba bytových jednotek k prodeji, jež je zaměřena na vysokou kvalitu provedení, co nejpříjemnější bydlení a současně soukromí i při pobytu na rozlehlých terasách, jejichž orientace bude do tichého vnitrobloku s výhledem do zahrad a zeleně. Sama ulice Tyršova v Králově Poli je jednosměrnou klidnou ulicí vedoucí zástavbou rodinných domů a bytů, a současně blízko hlavních dopravních uzlů MHD. Královo pole nabízí svou nadstandardní občanskou vybavenost a docházkovou vzdálenost do lesů a klidových zón. Byt č. 4 o výměře 97 m2 (107 m2 včetně terasy), který exkluzivně ve spolupráci s developerem nabízíme, se nachází v 3.podlaží bytového domu, je tvořen třemi obytnými místnostmi a propojeným prostorem obývacího pokoje, terasy 10 m2, jídelny a kuchyně navazující dále na zázemí bytu. 

Skvělá lokalita

Praktická dispozice

Maximální pohodlí

Exkluzivní byt pro vás

Prostorný interiér

Důraz je kladen na praktické rozvržení prostoru. Vytápění zajištěno plynovým kotlem v kombinaci s podlahovým teplovodním vytápěním s digitálním termostatem, samozřejmostí je příprava na klimatizaci a dále elektrické okenní žaluzie na dálkové ovládání. Vzhledem k fázi výstavby lze dále s developerem dohodnout případné drobné dispoziční změny či změnu standardů vybavení jednotky, aby byl byt dokončen přesně dle Vašich představ. Koupě jednotky je osvobozena od daně z nabytí nemovitých věcí. Dokončení projektu je plánováno na květen 2020. 

Exkluzivní byt pro vás

Efektivně řešená dispozice

Brno

Výjimečné bydlení

Královo pole nabízí svou nadstandardní občanskou vybavenost a docházkovou vzdálenost do lesů a klidových zón. Celkově 3 byty, které exkluzivně ve spolupráci s developerem nabízíme, se nachází ve 3. a 4.podlaží bytového domu.

V projektu Tyršova je kladen důraz na praktické rozvržení místností v jednotlivých bytových jednotkách. Vytápění bude zajištěno plynovým kotlem Vaillant v kombinaci s podlahovým teplovodním vytápěním s digitálním termostatem, samozřejmostí je příprava na klimatizaci a dále elektrické okenní žaluzie na dálkové ovládání.

Byty tyršova

Specifikace a Cena bytu 3.2

STAVBA

Cihlová novostavba, osobní vlastnictví, asfaltová komunikace.
u

UŽITNÁ PLOCHA

97 m2, terasa 10 m2. Byt se nachází ve 3. podlaží ze 4 bez výtahu.

STANDARDY

Technické standardy ke stažení v .pdf naleznete zde.

ELEKTŘINA

230V, 400V, Energetická náročnost G – mimořádně nehospodárná.
f

TOPENÍ A PLYN

Ústřední plynové topení, plynovod.

VODA A ODPAD

Dálkový vodovod, veřejná kanalizace.
Financování pro kupující můžeme zajistit díky spolupráci s eDO finance.

Cena bytu 3.2

7 693 500 Kč

 včetně provize, včetně poplatků, včetně právního servisu.

Neplatíte daň z nabytí, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Brno – královo pole

Kontaktujte nás

Další technické informace k projektu i ke konkrétnímu bytu Vám velmi rád poskytne na osobní schůzce certifikovaný realitní makléř

Zanechte nám na sebe telefon a zavoláme Vám zpět

Byty tyršova

Naši partneři

eDO finance

Financování pro kupující

Realitní marketing

Marketingové zastoupení

TD REAL

Partner projektu

Provozovatel webu

TD REAL s.r.o.

IČ: 04760301
DIČ: CZ04760301

Charbulova 96/168
618 00 Brno – Černovice 

Kontakty na makléře

Tomáš Dofek

Mobil: +420 731 401 754
E-mail: info@tdreal.cz